ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مدیرعامل کارخانه آرد قم:

کارخانه آرد قم، در کنار نانوایان است

خوشامدی، مدیرعامل کارخانه آرد قم گفت: مراسم تقدیر از نانوایان، اتفاق خوبی بود اما باید شرایط معیشت نانوایان به گونه‌ای باشد که دخل و خرج آن‌ها با هم تناسب داشته باشد.

وی در گفتوگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: کارخانه آرد قم از جمله کارخانههایی است که در راستای رضایت مشتریان، بهترین اختلاط آرد را در دستور کار قرار میدهد و به جرأت میتوانم بگویم که اکثر نانوایان سنگک، از کیفیت آرد این کارخانه رضایت دارند.

مدیرعامل کارخانه آرد قم به برگزاری مراسم تقدیر از نانوایان اشاره کرد و افزود: در جلسه تقدیر از نانوایان، انتظار میرفت به دغدغههای کارخانههای آرد هم توجه شود؛ کارخانههایی که با تمام سختیها به دنبال رضایت مشتری هستند.

خوشامدی درباره کیفیت گندمهای استان قم اظهار کرد: خوشبختانه کیفیت گندمهایی که جناب محمدی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان برای ما تأمین کردهاند، بسیار رضایتبخش بوده است.

وی در پایان گفت: دولت باید فکری به حال دغدغههای نانوایان کند. دخل و خرج آنها یکی نیست و همین موضوع، باعث بروز مشکلات بسیاری برای این قشر میشود.

 

گفت و گو با نانوایان نمونه مشتری کارخانه آرد قم

 

کارخانه آرد قم، مسئولیت خود را در برابر نانوایان میداند

حسن صالحی فردویی، نانوای پیشکسوت شهرستان قم است. این نانوا با 52 سال سابقه کار، از نانوایانی است که از سوی فرماندار و مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان قم مورد تقدیر قرار گرفت.

این نانوا در گفتوگو با خبرنگار نگاه هستی گفت: اینکه امروز به عنوان نانوای نمونه انتخاب شدم، به این دلیل است که همیشه سعی کردهام در جای خودم قرار بگیرم. تمام نانوایان باید این موضوع را بدانند که اگر در جای خود قرار داشته باشند، هیچ مشکلی در پخت نان نخواهند داشت.

وی ادامه داد: تمام اصول مشتریمداری و پخت نان در واحد نانوایی من رعایت میشود و رضایت مردم برای من بسیار مهم است.

صالحی فردویی که از مشتریان کارخانه آرد قم است، درباره کیفیت آرد این کارخانه گفت: برای نانوا، کیفیت آرد بسیار مهم است و این موضوعی است که در کارخانه آرد قم رعایت میشود.

وی در پایان اظهار کرد: تمام قشرهای جامعه، از نانوایان تا مسئولین، باید بدانند که اگر هرکسی مسئولیت خود را به درستی انجام بدهد، مشکلی در پخت نان به وجود نمیآید.

 

کوچکترین تخلف و پرونده تعزیراتی نداشتهام/ مشتری ۷ ساله آرد قم هستم

در منطقه آذرشهر قم، نانوایی مشغول به کار است که از طرف اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان قم و فرمانداری قم به عنوان نانوای نمونه استان انتخاب شده است. باقری کاشانی که سالهای سال است این واحد نانوایی را میگرداند، امروز توانسته بدون داشتن پرونده تعزیراتی یا کوچکترین تخلفی، این عنوان را به خود اختصاص دهد.

وی در گفتوگو با خبرنگار نگاه هستی گفت: برگزاری چنین مراسمهایی برای نانوایان خوب است اما صنف، چالشهای بزرگتر و مهمتری دارد.

این نانوا ادامه داد: مهمترین مشکل نانوایان در این منطقه، کمبود سهمیه آرد است. این باعث میشود ما نتوانیم ساعات زیادی پای تنور باشیم در حالی که از ما میخواهند مدت زمان بیشتری به پخت نان بپردازیم که لازمه آن، تخصیص سهمیه بیشتر است.

این واحد نانوایی که در آن نان تافتون پخت میشود، توانسته است رضایت مشتریان بسیاری را جلب کند. باقری کاشانی در این باره گفت: تمام هدف ما این است که بتوانیم رضایت مشتریان را به دست بیاوریم، از این رو بدون آنکه مشتری از مشکلات ما باخبر شود، نان تولید و عرضه میکنیم اما به هرحال شرایط برای تولید نان باکیفیت، بسیار سخت است و دولت باید به دنبال راهکار برای ما باشد.

وی که از مشتریان کارخانه آرد قم است، درباره کیفیت آرد این کارخانه هم اظهار کرد: کیفیت آرد در این کارخانه، بسیار مطلوب است و ما مشتری هفتساله آرد قم هستیم.

این نانوا در پایان بیان کرد: انتظار ما از کارخانههای آرد استان، تولید و عرضه آردی با کیفیت یکنواخت و ثابت است.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران