ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مدیر تولید کارخانه آرد گندم تبریز:

با پشتیبانی مدیریت، مشکلی در تولید آرد نداریم

مدیر تولید کارخانه آرد گندم تبریز گفت: تمام ماشین‌آلات کارخانه آرد گندم تبریز، از شرکت بولر است و بهترین تکنولوژی روز دنیا را برای تولید آرد به کار می‌گیریم.

 

کریم ابوالحسنی در گفتوگو با خبرنگار نگاه هستی اظهار کرد: گندم از بدو ورود به کارخانه و بوجاری، مورد پایش و بررسی قرار میگیرد و پس از طبقهبندی و ذخیرهسازی با توجه به نوع مصرف، به مرحله تولید آرد وارد میشود.

وی افزود: یکی از نکات قابل توجه در کارخانه آرد گندم تبریز، این است که اگر مشکل در فرایند تولید گندم ایجاد شود، به سرعت پیگیری و آن مشکل با تعامل و همکاری مسئول کنترل کیفیت، مرتفع میگردد.

ابوالحسنی با اشاره به وظایفی که مدیر تولید بر عهده دارد، تصریح کرد: مسئولیت مدیر تولید در کارخانه آرد، بسیار حساس و دشوار است و مدام باید در طبقات تولید حضور داشته باشد تا مشکلی در فرایند تولید آرد ایجاد نشود.

مدیر تولید کارخانه آرد گندم تبریز در پایان گفت: در کارخانه آرد گندم تبریز، انواع آرد خبازی و نول زبر و نرم تولید میشود و با توجه به پشتیبانی جناب مهندس عزیزی، مدیرعامل کارخانه، مشکلی در فرایند تولید آرد نداریم. تنها نیاز ما، تأمین گندم باکیفیت است.