ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مدیر تولید کارخانه آرد سنبل ماهدشت:

تحصیلات و تجربه، نیازهای مکمل یک مدیر تولید

مدیر تولید کارخانه آرد سنبل ماهدشت گفت: 25 سال است که مدیر تولید در صنعت آردسازی هستم و 18 سال در کارخانه آرد روشن بودم و اکنون 7 سال است که در کارخانه آرد سنبل ماهدشت فعالیت می‌کنم و در این سال‌ها تلاش کرده‌ام که با هماهنگی و همکاری با آزمایشگاه، آرد باکیفیت تولید و عرضه شود.

 

محمدرضا مدیرروستا در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی اظهار کرد: یک مدیر تولید باید نظارت دقیق و همه‌جانبه بر فرایند تولید داشته باشد و با هماهنگی آزمایشگاه، در طول روز به تولید آرد بپردازد.

به گفته وی، دقت، تجربه و تحصیلات، از ویژگی‌های شغل یک مدیر تولید است و باید در تولید، با سایر بخش‌ها همراه و هماهنگ باشد.

مدیر تولید کارخانه آرد سنبل ماهدشت کیفیت گندم و تعمیر قطعات را به عنوان چالش‌های تولید نام برد و بیان کرد: کیفیت بخش عمده گندم‌های ایرانی، بسیار ضعیف است و باید اختلاط با گندم‌های وارداتی انجام شود. در بحث تعمیر قطعات نیز با چالش مواجه هستیم اما اگر انبار یک کارخانه مجهز باشد، آن واحد هیچ‌وقت با مشکل تأمین قطعات مواجه نخواهد شد و از قطعات یدک استفاده خواهد شد.

مدیرروستا نقش تجربه را در کار یک مدیر تولید بسیار مهم و اساسی دانست و خاطرنشان کرد: اگر مدیر تولید تجربه نداشته باشد، نمی‌تواند به مسیر ادامه دهد. البته که در فرایند کار، الگویی برای رفع مشکلات وجود دارد اما باید تجربه و تحصیلات در کنار یکدیگر باشند. این دو عامل، مکمل یکدیگر هستند.

وی در پایان گفت: من همه تلاش خود را به کار می‌گیرم تا کارخانه آرد سنبل ماهدشت در خط تولید با هیچ‌گونه اختلال و مشکلی مواجه نشود.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران