ارسال به دوست  نسخه چاپي 

گفت‌وگو با برخی از شرکت‌کنندگان در کنفرانس ایران گرین در حاشیه این رویداد:

ایران گرین، کنفرانسی بزرگ و کاربردی بود

دومین کنفرانس بین‌المللی ایران گرین در حالی برگزار شد که پس از وقفه‌ای دو ساله، مورد استقبال شمار قابل توجهی از افراد مرتبط با این صنعت قرار گرفت. در همین راستا در حاشیه برگزاری آن به سراغ برخی از افراد حاضر رفتیم و نظر آن‌ها را درباره این کنفرانس بین‌المللی جویا شدیم.

 

مستانی، مدیرعامل کارخانه‌های روغن‌کشی نوید خلیج فارس در این‌باره گفت: همایش از فضایی خوب برخوردار است و ما به عنوان اسپانسر الماس در این همایش حضور داشتیم.

وی افزود: فضا به گونه‌ای است که تولیدکنندگان و صادرکنندگان می‌توانند با یکدیگر تبادل نظر کنند. مشکلات معمولاً میان افراد صنعت، مشترک است و مهم، یافتن راهکار و فائق آمدن بر چالش‌ها است.

مستانی با اشاره به پنل مشترکی که از طریق اسکایپ برگزار شد، بیان کرد: یکی از پنل‌های مورد علاقه‌ام در این کنفرانس، پنل مشترکی بود که از طریق اسکایپ به طرح معضلات دنیای غلات پرداخت و راهکارهایی مناسب ارائه کرد.

سمانه احمدخانلو از شرکت آرد تابان هم درباره دومین کنفرانس بین‌المللی ایران گرین گفت: به نظرم تمامی پنل‌های این همایش، عالی بود و توانست رسالت خود را به درستی انجام دهد.

وی ادامه داد: این کنفرانس در شرایطی مطلوب و بسیار باکیفیت برگزار شد و از برگزارکنندگان آن تشکر می‌کنم.

فرناز سلیمانی، یکی از حاضران در این کنفرانس نیز اظهار کرد: ایران گرین توانست هر آنچه را نیاز بازار غلات ایران است، در اختیار ما قرار دهد.

وی افزود: تمامی پنل‌ها عالی بود و این کنفرانس با کیفیت خوبی برگزار شد.

چاوشی از دیگر حاضران در این کنفرانس هم بیان کرد: بخش‌هایی که مرتبط با فعالیت ما بود، برایمان جالب و کاربردی بود. تمامی افراد مرتبط در این فضای صمیمی حضور داشتند و از سوی دیگر، مطالب روز اول بسیار عالی و کاربردی بود چرا که وارد روزگاری علمی و کاربردی شدیم.

وی ادامه داد: بحث ارتباطات، کمک‌کننده است و تجربه‌ها را منتقل می‌کند که در واقع لازمه‌ای برای بخش خصوصی و دولتی است.

رمضانی، مدیرعامل شرکت آنیل پارسه نیز از حاضران در کنفرانس بین‌المللی ایران گرین بود. وی درباره این رویداد اظهار کرد: کنفرانس بین‌المللی ایران گرین، توانست بخشی از نیازها و خواسته‌های علمی را مطرح کند.

وی افزود: همایش در بهترین سطح برگزار شد اما من معتقدم که می‌توان با ارزیابی نظرات حاضران، کیفیت را در سال‌های دیگر افزایش داده و اطلاعات را به‌روز کرد.

رمضانی ادامه داد: صحبت‌های دکتر یزدجردی در روز اول، یکی از جذاب‌ترین سخنرانی‌های این همایش دو روزه بود.

مهندس احمدی از شرکت پاک‌فن نیز درباره کنفرانس ایران گرین گفت: این کنفرانس، جزو رویدادهایی است که تمام زنجیره گندم، آرد و نان را دور هم جمع کند و از اتفاقات جهانی باخبر می‌شویم.

وی افزود: پنل مخصوص تکنولوژی‌های روز جهان، از پنل‌های مورد علاقه من در این همایش بود.

کایا از کشور اوکراین نیز یکی از حاضران در دومین کنفرانس بین‌المللی ایران گرین بود. وی درباره این کنفرانس گفت: ایران گرین می‌توانست بسیار کاربردی باشد اما یک مشکل بزرگ، موضوع ترجمه همزمان بود که در این خصوص با چالش مواجه شدم.

وی که برای اولین بار در این کنفرانس حضور پیدا کرده بود، گفت: به نظر می‌آید این کنفرانس در بهترین سطح برگزار شد و بهترین پنل آن، قسمت گزارش درباره غلات اوکراین و روسیه و چالش‌های ایران به واسطه تحریم‌ها بود.

سنادی‌زاده، مدیرعامل کارخانه آرد جوانه شوشتر هم درباره برگزاری دومین کنفرانس بین‌المللی ایران گرین اظهار کرد: ایران گرین در مقایسه با سایر کنفرانس‌های بین‌المللی، از مدیریتی صحیح و کیفیتی قابل توجه برخوردار است.

وی بیان کرد: از کیفیت و به‌کارگیری تکنولوژی‌های جدید در این کنفرانس، بسیار رضایت داشتم.