ارسال به دوست  نسخه چاپي 

تعهد به استفاده از تخم‌مرغ‌هایی که مرغ‌های آن در قفس پرورش نیافته باشند!

کمپانی Cheesecake Factory اعلام کرد که در تلاش است تا سه سال زودتر از موعد مقرر یعنی تا پایان سال 2022، فقط و فقط از تخم‌مرغ‌هایی استفاده کند که مرغ‌های تولیدکننده آن در قفس نگهداری نشده و در فضای باز پرورش یافته باشند.

 

به گزارش نگاه هستی به نقل از Bakemag، این کمپانی به استفاده از منابع پایدار متعهد شده است و در پی این تعهد، قصد دارد منابع مورد استفاده برای تولیدات تمام شعبههای خود را پایدار کند و تا کنون تخممرغ مصرفی در بیشتر شعبههای آن در ایالات متحده و کانادا، پایدار هستند و از جایی تهیه میشوند که مرغهای پرورشی آن، شرایطی استاندارد دارند.

بیشترین مصرف مواد اولیه در این کمپانی را تخممرغ تشکیل میدهد. پس از دستیابی به کل اهداف این طرح، 100 درصد تخممرغهای موجود در محصولات این کمپانی در سراسر جهان از مرغهایی تهیه میشود که بدون قفس پرورش یافتهاند. کمپانی Cheesecake Factory همچنین به دنبال مجوز بینالمللی خود برای استفاده از تخممرغهای پایدار در تمام کافهها و کمپانیهای خود در سراسر دنیا است و جدول زمانی معین شده برای رسیدن به این هدف، تا سال 2030 تخمین زده شده است.

رئیس بخش پایداری Cheesecake Factory گفت: در پی دستیابی به پایداری و حفظ محیط زیست، رفاه حیوانات در سراسر زنجیره تامین نیز برای ما بسیار مهم است و استفاده از تخممرغهای پایدار نیز یکی از اقدامات ما در این مسیر است.