ارسال به دوست  نسخه چاپي 

رئیس اتحادیه قنادان در گردهمایی اعضای اتحادیه خبر داد:

راه‌اندازی تلویزیون قنادان، نخستین تلویزیون اتحادیه‌های صنفی کشور

اتحادیه قنادان تهران، یکی از پویاترین اتحادیه‌های صنفی است که بدون شک با حمایت از قنادان در سال‌های گذشته، یکی از دلایل اصلی موفقیت این صنف بوده است.

 

این اتحادیه، هر سال با برگزاری مراسم مختلف، قنادان را گرد هم میآورد. یکی از این برنامهها، گردهمایی دوستانه قنادان تهران است که امسال در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد و قنادان تهران ضمن دید و بازدید، برخی از مشکلات خود را بازگو کردند هرچند رئیس اتحادیه قنادان تهران، همواره به دنبال آن است که این صنف، کمترین دغدغه و چالش را داشته باشند.

علی بهرهمند، رئیس اتحادیه قنادان تهران در حاشیه این مراسم گفت: سعی کردهایم که همواره در تأمین مواد اولیه، گامهای بسزایی برای صنف برداریم تا همکاران کمتر کمبود مواد اولیه را احساس کنند.

وی افزود: با توجه به فعالیت شرکت تعاونی اتحادیه قنادان، از همکاران خواستیم که مواد اولیه مورد نظر خود را از شرکت تعاونی تهیه کنند و امیدواریم با حمایتهای دولت بتوانیم مواد اولیه را در اختیار همکاران قرار دهیم.

رئیس اتحادیه قنادان تهران با اشاره به برگزاری این مراسم گفت: این گردهمایی هرسال از سوی اتحادیه قنادان برگزار میشود و خیلی خوشحال هستیم که امسال هم در کنار همکاران، این مراسم را برگزار کردیم.

بهرهمند با بیان اینکه به عنوان رئیس اتحادیه قنادان در تلاش هستم تا با اعضا تعامل داشته باشم، تصریح کرد: همانطور که مستحضر هستید، هرسال نمایشگاه توانمندی قنادان و مسابقه کیکسازان از سوی اتحادیه قنادان برگزار میشود و امیدواریم در سال جاری هم بتوانیم همزمان با مسابقات کیکشو، این نمایشگاه را در مقیاسی بزرگتر برگزار کنیم.

وی در ادامه از راهاندازی تلویزیون قنادان خبر داد و گفت: برای نخستین بار، در یک اتحادیه صنفی اقدام به راهاندازی تلویزیون کردیم تا همکاران بتوانند مشکلات خود را مطرح کنند.

رئیس اتحادیه قنادان تهران ضمن تقدیر از تمامی همکاران خود در این اتحادیه بیان کرد: از حمایت و همراهی اعضای هیأت مدیره و راهنماییهای آنها سپاسگزارم ضمن اینکه از کارمندان پرتلاش اتحادیه قنادان و از اعضای کمیسیونها و بازرسان که در پیشرفت این اتحادیه نقش بسزایی دارند نیز تشکر میکنم و باید بگویم اقدامات ما بدون حمایت اعضای صنف، نتیجهبخش نخواهد بود. 

بهرهمند اظهار کرد: امیدواریم با اتکا به تلاش جمعی، روند پیشرفت اتحادیه قنادان، شیرینیفروشان و کافهقنادیهای تهران، تداوم بیشتری داشته باشد. ما به عنوان اتحادیه، در شرایط سخت اقتصادی، همواره از اعضای صنف حمایت کرده و درصدد آن هستیم که پیشتاز و پیشرو در ارائه خدمات باشیم.

در ادامه قربانی، قائم مقام صنایع غذایی روزبه شکلات نیز گفت: در این شرکت به دنبال آن هستیم که مواد اولیه باکیفیت را تأمین و به قنادان عرضه کنیم.

وی ادامه داد: همانطور که میدانید، مجموعهای موفق است که مواد اولیه باکیفیت تولید و عرضه کند و مجموعه روزبه شکلات با بهروزرسانی تجهیزات خود به تکنولوژی اروپایی، درصدد است تا محصولاتی باکیفیت و پایدار عرضه کند.

قربانی با اشاره به تأمین مواد اولیه باکیفیت بیان کرد: با توجه به اینکه مواد اولیه خود را از بهترین کشورهای دنیا تأمین میکنیم و مجربترین مدیریت و نیروی انسانی در این مجموعه مشغول به کار است، همواره بهترین کیفیت را به قنادان عرضه کردهایم و به دنبال تنوع در تولید محصولات خود هستیم.

در پایان این مراسم نیز ضمن تقدیر از مسئولان اتحادیه قنادان از جمله شهره ضیاءبخش، مسئول آموزشگاه این اتحادیه، شرکت صنایع غذایی روزبه شکلات، مراسم قرعهکشی را در میان قنادان حاضر برگزار کرد.