ارسال به دوست  نسخه چاپي 

تقدیر از گندمکاران با جایزه یک دستگاه خودرو

اهدای یک دستگاه پراید به گندمکار شهرستان مرند، توسط کارخانه آرد میلاد آذربایجان

گروه صنعتی کارخانجات آرد میلاد آذربایجان از نسل آسیابانان کهن با سابقه یک قرن آردسازی در حال فعالیت میباشد. در حال حاضر نسل سوم مدیریت این واحد صنعتی را عهده دار است. گفتنی است این واحد صنعتی با ظرفیت تولید روزانه بیش از 240 تن انواع آرد صنفی و صنعتی از اوایل دهه 70 به شکل مدرن وارد چرخه تولید شد. این واحد صنعتی با احداث سیلوهای 25 هزار تنی در سال 1395 بستر ذخیره استاندارد گندم در مجموعه را فراهم نمود و در حال حاضر با ذخیره سازی استاندارد گندم های کیفی استان آذربایجان شرقی و شهرستان مرند به فرآوری و عرضه انواع آرد صنفی و صنعتی میپردازد.

 

  گفتنی است در آینده نزدیک در قالب طرحهای توسعهای این گروه صنعتی، بهروزرسانی تجهیزات تولید با استفاده از تکنولوژی بولر سوئیس در راستای ارتقاء کیفیت تولید انجام خواهد شد.

به استحضار میرساند در فصل خرید سال جاری این واحد صنعتی یکی از مراکز خرید فعال در سطح استان بود که با پیشنهاد و اجرای طرحهای حمایتی از کشاورزان اقدام به جذب بیشترین میزان گندم تولیدی شهرستان نمود که یکی از طرحهای حمایتی اعطای یک دستگاه خودروی پراید از طریق قرعهکشی به کشاورزانی بود که گندم خود را به این مرکز خرید تحویل داده بودند. در این راستا طی مراسمی با حضور داود گرشاسبی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند، مهندس شاهدی معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، سایر مسئولین استانی و کشاورزان در نهم آبانماه سال جاری آیین تجلیل از کشاورزان و قرعهکشی خودروی پراید انجام شد که مشروح مراسم مذکور به استحضار میرسد.