ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مهندس زنگنه، معاون تولید تک نان جنوب:

معاونت تولید، قلب هر سازمان تولیدی است

مدیریت تولید در یک سازمان، نقش قلب آن سازمان را ایفا می‌کند.

 

مهندس امین زنگنه، معاون تولید واحد صنعتی تک نان جنوب با ذکر مطلب فوق در خصوص نقش معاون تولید در تولید کیفی و کنترل هزینه‌ها اظهار کرد: تولید به صورت کلی عبارت است از صرف انرژی به منظور تبدیل مواد موجود در طبیعت به کالاهای مورد نیاز انسان و منشأ تولید هر محصولی، در ابتدا احساس نیاز به آن محصول است. معاونت تولید در یک سازمان، نقش قلب آن سازمان را ایفا می‌کند. معاون تولید باید با ایجاد حس امنیت شغلی، همفکری، هدایت کارکنان برای رشد، تکامل و پیشرفت و همچنین با ارتباط مؤثر با واحدهای دیگر و برنامه‌ریزی‌های دقیق خود جهت تولید محصول باکیفیت، کالای خود را به‌موقع به بازار تزریق کند و با این کار برای سازمان سود و ارزش بیافریند.

وی با اشاره به استفاده از مواد اولیه باکیفیت و تازه و محل نگهداری مخصوص با شرایط آن مواد، ماشین‌آلات و دستگاه‌های به‌روز و همگام با تکنولوژی روز جهان و نیز به‌کارگیری پرسنل متخصص و کارآمد، افزود: مجموعه تک نان جنوب در تمام این مسائل پیشرو بوده و به صورت مداوم در حال همگام کردن خود با صنعت روز جهان است و با افتخار تا کنون موفق به انجام این امر شده و توانسته در این صنعت حرفی برای گفتن داشته باشد و خود را در زمره برترین‌های این صنعت قرار داده است.

مهندس زنگنه در پایان در خصوص کنترل هزینه‌های تولید خاطرنشان کرد: به‌کارگیری مؤثر و کارآمد منابع مادی و نیروی انسانی در روند تولید و برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند جهت هدایت و کنترل برای دستیابی به اهداف سازمانی، از مسائلی هستند که باعث کاهش هزینه‌های تولید و کنترل هرچه بیشتر و بهتر آن می‌شود.