ارسال به دوست  نسخه چاپي 

تقدیر از کارخانه‌ها، موجب دلگرمی است

مدیرعامل کارخانه آرد و نان زرین گفت: گندم نقش اساسی در تغذیه و تأمین نیاز پروتئینی کشور دارد و نان تأمین‌کننده بخشی عمده‌ از انرژی، پروتئین و مواد معدنی و برخی از ویتامین‌های مورد نیاز روزانه ما است لذا روز ملی گندم و نان را به تمام زحمتکشان این عرصه علی‌الخصوص همکاران عزیز اداره کل غله و تولیدکنندگان آرد و نانوایان محترم تبریک می‌گویم.

 

مختار رام مهربانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: بنا به اهمیت موضوع، بسیار کار پسندیده‌ای است که یک روز در تقویم به نام روز ملی گندم و نان اختصاص داده شود و بهبود کیفیت و سلامت نان و لزوم افزایش دسترسی به آرد و نان کامل در استان زنجان و فرهنگ‌سازی و اجرای برنامه‌های آموزشی در خصوص نقش مصرف نان کامل در سلامتی و پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر، از دغدغه‌های کارخانه‌های آردسازی است.

وی ضمن قدردانی از دولت در راستای نام‌گذاری این روز تصریح کرد: ضمن تشکر از دولت محترم خدمت‌گزار به دلیل نام‌گذاری این روز بزرگ، ما تولیدکنندگان نیز تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا با فعالیت سلامت‌محور و استحصال کمترین سبوس و با تلاش بیشتر برای سوق دادن نانوایان عزیز به طرف آرد کامل، بتوانیم دینمان را به عنوان کسی که در این زنجیره فعالیت دارد، ادا کنیم.

مختار رام مهربانی در پایان گفت: از مدیرکل محترم غله و خدمات بازرگانی استان زنجان، حاج‌آقا زمانی و همکارانشان که در روز ملی گندم و نان با دعوت از معاون استانداری و جهاد کشاورزی و با تقدیر از کارخانه‌های آرد استان موجب دلگرمی برای این صنعت شدند و با این حرکت و اهمیت این روز، ما را به استمرار در این راه مصمم‌تر گرداندند، تشکر ویژه می‌کنم. در آخر از سازمان محترم استاندارد و همچنین معاونت محترم غذا و دارو به خاطر همکاری و اجرای طرح تولید آرد کامل، کمال تشکر خود را ابراز می‌نمایم.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران