ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مدیرعامل شرکت آتارا مطرح کرد:

دستگاه‌های رباتیک، جایگزین نیروی انسانی

مدیرعامل شرکت آتارا گفت: شرکت آتارا 14 سال است که فعالیت می‌کند و 50 پروژه متفاوت داشته است.

 

مصطفی ساره در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: یکی از بخش‌های مهم فعالیت‌ ما، در رباتیک و سیستم بسته‌بندی و سیستم اتوماسیون است و همه قطعات الکترونیکی و پنوماتیک و نرم‌افزار‌هایی که ما در ماشین‌آلات به کار می‌بریم، از برند‌های بنام اروپایی است که برای همه دنیا شناخته شده است.

وی افزود: در این سال‌ها تجربه‌های بسیاری را کسب کرده‌ایم و برای این کار، ماشین‌های هوشمند را طراحی کرده‌ایم تا کمکی برای صنایع باشد. دستگاه‌های رباتیک می‌توانند جایگزینی خوب برای نیروی انسانی در صنایع باشند.

مدیرعامل شرکت آتارا ادامه داد: در حال حاضر صادرات محصولات ما به کشورهای آمریکای لاتین، آسیا و آفریقا و حتی قسمت‌هایی از اروپا است و در ایران در شهرهای اهواز، مشهد، ساری و تبریز هم بعضی از دستگاه‌های ما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساره افزود: ممکن است در نگاه اول، ماشین‌آلات ربات قیمت بالایی داشته باشد اما با توجه به مشکلات نیروی کار در حال حاضر، در درازمدت خرید این محصول بسیار به‌صرفه است و به تدریج همه کارخانه‌های تولیدی به ربات روی می‌آورند.

وی اضافه کرد: ما با تمام مشتریان در ارتباط بوده و برای خدمات پس از فروش اهمیت زیادی قائل هستیم.

مدیرعامل شرکت آتارا در پایان گفت: ایران و ترکیه، دو کشور در یک جغرافیا هستند و ما بسیار خواستار گسترش فعالیت مشترکمان در ایران هستیم.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران