ارسال به دوست  نسخه چاپي 

تکنولوژی سلیس و مای سیلو، انتخاب اول تولیدکنندگان آرد در کشور

مدیرعامل شرکت مهندسی آرد کار صنعت در نمایشگاه IDMA گفت: سال‌ها است که نمایندگی شرکت‌های مای سیلو و سلیس را در ایران داریم و این برندها در صنایع آردسازی بسیار شناخته ‌شده هستند.

 

بهرام بهنام در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: شرکت مای سیلو از سال ۲۰۰۰ فعالیت خود را آغاز کرده و طی ۲۴ سال توانسته است به یکی از مطرح‌ترین سیلوسازان جهان تبدیل شود و در صنعت سیلوسازی، حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

وی افزود: مای سیلو تاکنون حدود ۱۳۰ پروژه در ایران اجرا کرده است. از جمله پروژه‌های مهم این شرکت می‌توان به پروژه آرد خوشه فارس در بندرامیرآباد و شیراز، سیلوی جانبازان بندر امیرآباد، سیلوی M&TROY بندر فریدون‌کنار، آرد اکبری، آرد مانا، آرد سپیدان و غیره اشاره کرد.

بهنام درباره برند سلیس نیز اظهار کرد: شرکت سلیس جزو شرکت‌هایی است که سرمایه‌گذاری در بخش R&D را بسیار حیاتی می‌داند و روزبه‌روز در مسیر پیشرفت و نوآوری گام برمی‌دارد. در میان ده‌ها شرکت ترکیه‌ای تولید‌کننده ماشین‌آلات آردسازی، این برند در خود کشور ترکیه بسیار محبوب است و توانسته جایگاهی قابل‌توجه را از آن خود کند. بسیاری از کارخانه‌های بزرگ و معروف ترکیه که با ظرفیت‌هایی بیش از هزار تن در روز به‌صورت شبانه‌روزی در حال تولید هستند و اکثر محصول خود را به خارج از ترکیه صادر می‌کنند، از ماشین‌آلات سلیس استفاده می‌کنند.

مدیرعامل شرکت مهندسی آرد کار صنعت در پایان گفت: با توجه به چالش‌های به ‌وجود آمده برای واردات ماشین‌آلات، شرکت آردکار صنعت کماکان به سرویس‌دهی و تأمین ماشین‌آلات مورد نیاز مشتریان خود پایبند بوده و یکی از بازیگران موفق میدان است.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران