ارسال به دوست  نسخه چاپي 

حضور پررنگ دستگاه‌های پخت نان و ماشین‌آلات صنایع وابسته در نمایشگاه شیراز

رئیس هیأت مدیره شرکت رویداد برساز، برگزارکننده نمایشگاه آی‌فود گفت: در این نمایشگاه، پتانسیل صنعت غذا، صنایع چاپ و بسته‌بندی و دستگاه‌های پخت نان به نمایش گذاشته شد. گفتنی‌ است ما در استان‌های خراسان رضوی، اصفهان، فارس و تهران، نمایشگاه‌ها را برگزار می‌کنیم.

 

رضا رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: همزمان با بیست و ششمین نمایشگاه صنایع غذایی، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته، بیستمین نمایشگاه موزه چاپ و بسته‌بندی هم برگزار می‌شود و در مجموع 85 شرکت که در حوزه تخصصی و ماشین‌آلات فعالیت می‌کنند، حضور دارند. ما در این نمایشگاه میزبان سه هیأت خارجی از پاکستان، اقلیم کردستان و عراق بودیم و نمایشگاه از 17 الی 20 بهمن‌ماه میزبان مردم بود.

وی افزود: یکی از چالش‌های ما این بود که این نمایشگاه با تعطیلات همزمان شد و اگر این تداخل وجود نداشت، این نمایشگاه بازدیدکنندگان بیشتری داشت اما علی‌رغم این موضوع، شرکت‌کنندگان از برگزاری این نمایشگاه رضایت داشتند.

رحمانی درباره تقویت برگزاری نمایشگاه‌ها در کشور اظهار کرد: واقعاً صنعتگران با سیلی صورت خود را سرخ نگه می‌دارند اما در این شرایط در نمایشگاه‌های مختلف شرکت می‌کنند این در حالی است که در کشورهای دیگر به این صورت از نمایشگاه‌ها استقبال نمی‌شود. در شیراز در حوزه ماشین‌آلات، تولیدکنندگان بسیار خوب عمل می‌کنند، در صنایع پخت نان هم همواره شیراز نیاز به حضور شرکت‌های تولیدی دستگاه‌های پخت نان دارد و خوشبختانه در زمینه دعوت و حضور آن‌ها، عملکردی موفق داشتیم.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عبنران