ارسال به دوست  نسخه چاپي 

دبیرکل اتحادیه جهانی نان UIBC خطاب به نانوایان ایران:

در دوره‌های آموزشی، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌ها شرکت کنید

امسال در پانزدهمین نمایشگاه غلات، آرد و نان، اتحادیه نان‌های حجیم و نیمه‌حجیم میزبان خوزه موریو فرناندز، دبیرکل اتحادیه جهانی نان UIBC بود و وی در طول اقامت خود، از صنعت آرد و نان ایران بازدید کرد. در این راستا با وی به گفت‌وگو نشستیم تا نظرش را درباره نمایشگاه ایبکس جویا شویم.

 

فرناندز در ابتدا درباره بازدید از نمایشگاه ایبکس گفت: تجربه بسیار خوبی برایم بود و متوجه شدم که نان برای ایرانی‌ها بسیار بااهمیت است. این نمایشگاه بسیار مورد استقبال ایرانی‌ها قرار گرفته بود و با بازدید از این نمایشگاه و برخی از واحدهای نانوایی، متوجه شدم که نان در ایران از استانداردی قابل توجه برخوردار است و نانوایی‌ها بسیار مدرن هستند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه نشان‌دهنده پیشرفت و توسعه صنعت آرد و نان ایران است. من با بسیاری از نانوایان صحبت کردم و آن‌ها بسیار علاقه‌مند به تولید نان باکیفیت هستند و من به آن‌ها پیشنهاد می‌کنم به دنبال آموزش باشند و در آکادمی‌هایی که برای آموزش نانوایان است، شرکت کنند.

دبیرکل اتحادیه جهانی نان در ادامه خطاب به محمدجواد کرمی و همکارانش گفت: در این مدت آقای کرمی و همکارانش میزبانی شایسته‌ای از من داشتند و می‌دانم برای نان ایران بسیار زحمت می‌کشند.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران