ارسال به دوست  نسخه چاپي 

سهیلا احمدی، مدیرعامل شرکت پاک فن:

معرفی دستگاه فارینوگراف جدید کمپانی برابندر در نمایشگاه ایبکس

امسال پانزدهمین حضور شرکت پاک فن در نمایشگاه صنعت غلات، آرد و نان بود و از ابتدا تا کنون در تمامی نمایشگاه‌های آرد و نان شرکت داشته‌ایم.

 

سهیلا احمدی، مدیرعامل شرکت پاک فن که نماینده چندین برند بنام اروپایی است، با ذکر مطلب فوق افزود: کیفیت برگزاری نمایشگاه خوب بود، خصوصاً برگزاری همزمان با نمایشگاه شیرینی و شکلات با توجه به اینکه دو صنعت دارای بازدیدکننده مشترک هستند، سیاستی درست در برگزاری بوده است.

وی در خصوص محصولات جدید عرضه شده از سوی شرکت‌های اروپایی در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی گفت: شرکت برابندر، امسال از مدل جدید دستگاه فارینوگراف رونمایی کرده است که مزایا و برتری‌های این دستگاه نسبت به مدل قبلی، به اطلاع مشتریان عزیز که در نمایشگاه همراه ما بودند، رسانده شد.

احمدی در ادامه به معرفی کمپانی برابندر پرداخت و تصریح کرد: کمپانی برابندر، مخترع دستگاه‌های آزمایشگاهی جهت آزمون‌های رئولوژی است که امسال صدمین سال تأسیس خود را جشن گرفت. تاکنون شرکت‌های مختلفی در بازار داخل و خارج اقدام به ساخت این دستگاه‌ها کرده‌اند اما با توجه به آمار و گزارش‌های به دست آمده از مشتریان، هیچ‌یک از این دستگاه‌ها از نظر دقت، صحت و کیفیت و از همه مهم‌تر دوام، با دستگاه‌های این کمپانی مشهور قابل مقایسه نبوده است. خوشبختانه کارخانه‌های آرد و صنایع غذایی بنام ایران، از دستگاه‌های بسیار دقیق این کمپانی در آزمایشگاه‌های خود استفاده می‌کنند و با توجه به اطلاعات دقیق به دست آمده از این دستگاه‌ها، نتایجی بسیار خوب در تولید گرفته‌اند.

مدیرعامل شرکت پاک فن افزود: سایر شرکت‌هایی که پاک فن نمایندگی انحصاری آ‌ن‌ها را بر عهده دارد و تجهیزات آزمایشگاهی آن‌ها را برای بازار ایران فراهم می‌کند، همه از برند‌های مشهور دنیا و ارائه‌کننده دستگاه‌هایی نظیر واتراکتیویته (تعیین زمان ماندگاری)، بافت‌سنج، آنالایزرهای دقیق آزمایشگاهی و غیره هستند.

وی ادامه داد: همچنین سه سال است که شرکت پاک فن با نمایندگی انحصاری از کمپانی مولن شیمی آلمان، به حوزه عرضه آنزیم‌های آرد و نان وارد شده و ما در راستای مشاوره و عرضه این آنزیم‌ها جهت بهبود و اصلاح آرد و نان کشور، قدم‌هایی مؤثر برداشته‌ایم و با توجه به کیفیت این محصولات، نتایجی بسیار خوب به دست آورده‌ایم.

احمدی خاطرنشان کرد: چه در زمینه تجهیزات چه در زمینه آنزیم‌ها، مهم‌ترین سیاست پاک فن، مشاوره و پشتیبانی از مشتریان در تمامی مراحل پیش از خرید و پس از خرید است.

وی در خصوص زمان برگزاری نمایشگاه گفت: مقارن شدن زمان برگزاری بین دو تاریخ تعطیلات رسمی در کشور، موجب افت استقبال شده بود. ضمنا اگر نمایشگاه دوسالانه باشد، مانند سایر نمایشگاه‌های تخصصی در سراسر دنیا، شاید بازخورد بهتری داشته باشد.

مدیرعامل شرکت پاک فن خواستار اطلاع‌رسانی بیشتر و تبلیغات خصوصاً در فضای مجازی برای نمایشگاه شد و افزود: ما هرساله میزبان مشتریان وفادار همیشگی و سایر عزیزانی که همیشه به ما لطف داشته‌اند، هستیم اما تبلیغات گسترده‌تر می‌تواند در جذب بازدید‌کنندگان جدید، مؤثر باشد.

احمدی در خاتمه از دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه و رسانه‌ها و نشریات که همواره در بهبود هرچه بیشتر نمایشگاه‌ها و مناسبت‌ها تلاش می‌کنند، تشکر و قدردانی نمود و خاطرنشان کرد: امسال نیز افتخار میزبانی مدیران برجسته صنایع آرد و غلات، آقایان دکتر کریمی و دکتر نصر را داشتیم.

 

خبرنگار: ندا کاظمی ترکی