ارسال به دوست  نسخه چاپي 

عضو هیأت مدیره شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم:

تلاش شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان برای سهولت در تأمین مواد اولیه

عضو هیأت مدیره شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم گفت: شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم بر اساس اساسنامه خود، اقداماتی را در راستای تأمین مواد اولیه مورد نیاز نانوایان در دستور کار قرار داده است.

 

علیرضا نقره در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: آرد، اصلی‌ترین ماده اولیه نان، از طریق اپلیکیشن اتحادیه در اختیار نانوایان قرار می‌گیرد. از سوی دیگر، شکر و روغن نیز با قیمت‌های مناسب‌تر و از طریق همین مکانیزم به نانوایان عرضه می‌شود.

وی افزود: در اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم، درصدد هستیم با ارائه این امکانات، در جهت رفاه حال اعضا گام برداریم و با اینکه قیمت‌ها شناور است اما سعی کردیم با قیمت مناسب‌تری مواد اولیه مورد نیاز نانوایان را عرضه کنیم.

این عضو هیأت مدیره شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم ادامه داد: شرکت تعاونی علاوه بر ارائه خدمات جهت ایجاد شرایط بهتر برای فعالیت نانوایان، آموزش نانوایان را هم در دستور کار قرار داده است تا از این طریق، آخرین آموزه‌های لازم نیز در اختیار نانوایان قرار گیرد.

به گفته نقره، روان‌سازی مشکلات از جمله وظایف شرکت تعاونی اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم است هرچند که مشکلات همچنان برای اعضای این صنف در تداوم است! البته با موضوع آزادسازی، بسیاری از چالش‌ها برطرف شده است.

این نانوای پیشکسوت در بخش بعدی گفته‌های خویش با بیان اینکه دستگاه‌های پخت نان می‌توانند در کیفیت نان تولیدی اثرگذار باشند، تصریح کرد: تأمین دستگاه‌های پخت نان، هزینه‌ بسیار بالایی برای نانوایان دارد اما یک نکته قابل توجه، این است که امروز دستگاه‌های تولید داخل مانند دستگاه اسپیرال که برای نانوایی‌ها ضروری است، بسیار باکیفیت شده‌اند‌ و می‌توانند کیفیت نان را دوچندان کند. نانوایان به این نکته توجه کنند که اگر هزینه بالایی صرف می‌کنند، پس از چند ماه، افزایش کیفیت نان تولیدی را شاهد خواهند بود.

وی در پایان گفت: ضمن تبریک سال نو به تمام همکاران، امیدوارم همه نانوایان بتوانند از تجهیزات به‌روز در تولید نان بهره‌مند شوند و با چالشی در مسیر تولید مواجه نباشند.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران