ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مدیرعامل آرد آراز:

ثبات کیفیت آرد آراز، حاصل به‌کارگیری مواد اولیه مرغوب، تجهیزات مدرن و نیروی انسانی کارآمد

شرکت آذرنام آراز با برند آراز در سال 1390 اقدام به اخذ مجوزهای قانونی لازم از ارگان‌های مختلف دولتی و سپس اقدام به خرید و نصب خطوط تولید دومنظوره کامپکت والسی با تکنولوژی جدید شرکت بزرگ و معتبر PINGLE نمود و در حال حاضر قادر به تولید انواع آرد گندم، جو، جو دوسر، چاودار و سایر دانه‌های غلات با قابلیت مصرف در نانوایی‌های سنتی و صنعتی و صنایع صنف و صنعت است.

 

در همین راستا نشریه نگاه هستی با سیدحسن نظیری مهربانی، مدیرعامل این واحد صنعتی، گفت‌وگویی را ترتیب داده است که در ادامه می‌خوانید.

وی در ابتدا درباره پیشینه فعالیت این شرکت گفت: این شرکت از اولین تولیدکنندگان آرد کامل استاندارد با سیستم والسی در کشور و اولین واحد تولیدکننده آرد کامل استاندارد در استان زنجان است که موفق به اخذ پروانه کاربرد نشان استاندارد اجباری آرد کامل شده و این محصول با کیفیت بسیار بالا برای مشتریان عرضه می‌شود.

نظیری مهربانی افزود: استان زنجان، یکی از استان‌هایی است که مصرف نان در آن از جایگاه بالایی برخوردار بوده و از طرفی در زمینه آموزش فنون و مهارت‌های نانوایی نیز نقش بسزایی دارد تا جایی که در بیشتر نقاط کشور می‌توان مشاهده نمود که از مهارت نانوایان زنجانی بهره‌ برده می‌شود.

به گفته وی، بر اساس اعلام مرکز پژوهشکده غلات کشور، در یک سال گذشته استان زنجان جزو سه استان برتر در میانگین عدد کیفی نان در سطح کشور بوده است.

این مدیر آردساز در ادامه به ملزومات تولید آرد باکیفیت اشاره نمود و بیان کرد: این شرکت در جهت حفظ و ارتقای کیفیت آرد خود، همواره سعی دارد از تمامی ظرفیت‌های اضلاع مثلث ماشین‌آلات مدرن، مواد اولیه مرغوب و اپراتور و نیروی انسانی مجرب، به بهترین نحو ممکن استفاده نماید تا موجبات رضایت مشتریان را فراهم آورد.

مدیرعامل آرد آراز در بخش بعدی گفته‌های خویش با بیان اینکه استان زنجان یکی از قطب‌های تولید گندم کشور به شمار می‌رود، اظهار کرد: کیفیت گندم استان به گونه‌ای است که در اکثر اوقات، صادرات گندم از استان به سایر نقاط کشور جاری است اما متأسفانه در برخی موارد شاهد ارسال گندم‌هایی با کیفیت پایین و افت بیش از حد هستیم که باعث کاهش کیفیت آرد تولیدی شده و نارضایتی مشتریان را به همراه دارد. عدم تخصیص سهمیه گندم خارجی و باکیفیت به این استان نیز از بهمن‌ماه 1400 تا مردادماه سال جاری باعث چالش آردسازان استان شده بود و هم‌اکنون نیز متأسفانه گندم خارجی تنها به آرد نوع 1 اختصاص پیدا می‌کند و به آرد نوع 2 گندم خارجی تعلق نمی‌گیرد.

نظیری مهربانی در پایان گفت: از عملکرد تمامی مدیران استانی از جمله استاندار محترم و مجرب زنجان، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان و سایر مدیران محترم، تشکر و قدردانی می‌نمایم.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران