ارسال به دوست  نسخه چاپي 

نمایشگاه GrainTech India 2023

نمایشگاه GrainTech India 2023، سوم تا پنجم شهریورماه (25 الی 27 آگوست) در نمایشگاه بین‌المللی Bangalore در هند برگزار خواهد شد.

 

به گزارش نگاه هستی به نقل از graintechindia ، این نمایشگاه که پیش از این در سالهای 2012 الی 2014 برگزار شده بود، به عنوان بزرگترین نمایشگاه کشاورزی هند شناخته می‌شود.

این نمایشگاه بر موضوعات غلات، غلات دانه درشت، دانه‌های روغنی، تکنولوژی‌های مرتبط با صنعت، سایر محصولات کشاورزی و ادویه‌جات تمرکز خواهد داشت.

در GrainTech، فرصتی برای ملاقات با هزاران بازدیدکننده برجسته و مهم تجاری و کشف پتانسیل تجارت در صنعت غلات هند و جنوب آسیا خواهید داشت.

در این نمایشگاه غرفه‌داران در بخش‌های ذیل حضور خواهند یافت؛ فناوری‌های سورتینگ غلات و دانه‌های روغنی، ماشین‌آلات و تجهیزات بسته‌بندی، ماشین‌آلات فراوری مواد غذایی، انبار غلات و سیلوها، توزیع‌کنندگان و فروشندگان، فناوری‌های پس از برداشت، مشاوران تجارت محصولات کشاورزی، مدیریت زباله و انرژی، سیستم کنترل دما، افزودنی‌های غذایی و غیره.

محصولات غذایی موجود در نمایشگاه نیز برنج، ادویه‌جات، حبوبات، غلات، محصولات تهیه شده از گندم، دانه‌های روغنی، قهوه، دانه کاکائو، سویا، نودل، پاستا، ورمیشل، آرد گندم، مایدا، ویفر، مخروط، روتی، آرد ذرت، روغن‌های آشپزی، بیسکویت، کلوچه، کراکر، نان، اسنک، ماکارونی و سایر محصولات کشاورزی و مواد غذایی فراوری شده، خواهند بود.