ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمان:

راه‌اندازی سامانه پیامکی برای تخلفات نانوایی

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمان گفت: یک سامانه پیامکی برای درج تخلفات نانوایی در استان کرمان راه‌اندازی شده است تا از این طریق، متخلفان در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر شناسایی شوند و در صورت تکرار، سهمیه آن‌ها کسر خواهد شد.

 

ماهری در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه هستی بیان کرد: طرح هوشمندسازی واحدهای نانوایی در استان کرمان به سرانجام رسیده است و منتظر اجرایی شدن آن هستیم.

وی با بیان اینکه تا زمان اجرای طرح، با مشکلاتی عدیده مواجه خواهیم بود، یکی از این معضلات را عدم تعیین تکلیف درباره سهمیه اتباع خارجی عنوان کرد و افزود: با توجه به میزان مشخص سرانه مصرف، انتظار می‌رود میزان مصرف نان اتباع خارجی هم در کشور مشخص شود. ضمن آنکه هنوز برای عشایر هم در این‌باره تصمیمی گرفته نشده است.

ماهری ادامه داد: با توجه به همزمانی با اربعین، 107 تن آرد، 148 تن برنج و 8 تن شکر از طریق ستاد اربعین در اختیار استان‌هایی که در مسیر زائران هستند، قرار گرفته است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمان در پایان اظهار کرد: پیشنهاد کردیم در استان‌هایی مانند کرمان، طرح اجرا شود تا در فاز اجرایی بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.

 

خبرنگار: ساناز مرادیان عنبران