ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مسابقه تزئین خلاقانه کیک، در ماه سپتامبر در نمایشگاه IBIE برگزار می‌شود

بیست و یکمین مسابقه سالانه تزیین خلاقانه کیک Pillsbury Bakerss Plus Bakers Retail Bakers of America (RBA) بار دیگر از 17 تا 21 سپتامبر ( 26 تا 30 شهریورماه 1401) در IBIE2022 (نمایشگاه بین المللی صنعت نانوایی) برگزار می‌شود و برترین تزئین‌کنندگان حرفه‌ای کیک جهان را معرفی می‌کند.

 

 

به گزارش نگاه هستی به نقل از Bakemag، لین شورمن، مدیر آموزش  RBAمیگوید: کیکهای زیبا از چیز‌هایی بسیار بیشتر از آرد و شکر ساخته میشوند. آن‌ها به اشتیاق، نبوغ، توجه به جزئیات و طیف وسیعی از تواناییهای تکنیکی هم نیاز دارند. از آن‌جا که IBIE صنعت نانوایی جهانی را گرد هم می‌آورد، بستری مناسب را برای شناخت و تجلیل از این هنر فراهم می‌کند. ما خوشحالیم که فرصتی را برای تزئین‌کنندگان حرفه‌ای کیک ارائه می‌کنیم تا استعدادهای خود را در مقابل جامعه خود به نمایش بگذارند و به رسمیت شناخته شوند که البته شایسته آن نیز هستند. رقابت تزئینکنندگان در مقابل تلویزیون برای تماشاگران خانگی، یک چیز ساده است اما انجام این کار در مقابل تماشاچیانی متشکل از شیرینیپزها، تزئینکنندگان و نانواها به طور زنده، توانایی فوقالعادهای میطلبد.

این رویداد حضوری که در RBA Bakers در سالن نمایش IBIE برگزار میشود، شامل 6 تیم دونفره خواهد بود که در بخش‌های کیک عروسی، رول فوندانت و باترکرم به رقابت می‌پردازند.

در ردیف اول تماشاگران این رویداد، داوران مشهور و استادان معروف مانند خورخه آمسلر، کاتلین لانگ و اشخاص دیگر معرفی خواهند شد. هیأت داوران تیمی را که بالاترین امتیاز را دریافت کرده است، تعیین می‌کند که جایزه قهرمان بزرگ Pillsbury Baker"s Plus Grand Champion را دریافت خواهد کرد. همچنین به سه امتیاز برتر در هر رشته، مدال‌های طلا، نقره و برنز به همراه جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

این مسابقه برای تزئین‌کنندگان حرفه‌ای کیک، هنرمندان در کار با شکر و شیرینی‌پزهایی آزاد است که در حال حاضر به صورت تمام‌وقت یا نیمه‌وقت در یک فروشگاه کیک و کاپ‌کیک یا نانوایی مارکت‌ها کار می‌کنند و حداقل دو سال تجربه دکور کیک دارند. مهلت ارسال نمونه‌های کار نهایتاً تا 30 آوریل (دهم اردیبهشت‌ماه) مقرر شده و شرکت‌کنندگان منتخب تا 31 مه (دهم خردادماه) مطلع خواهند شد و سه شب اقامت در یکی از هتل‌های میزبان IBIE، کمک‌هزینه سفر و ورودی رایگان برای نمایشگاه دریافت خواهند کرد.

قوانین کامل مسابقه، معیارهای شرکت و فرم درخواست را می‌توانید در صفحه مسابقه تزئین خلاقانه کیک Pillsbury Bakers Plus در وب‌سایت IBIE 2022 مشاهده کنید .