ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مدیرعامل شرکت آرد گندم تبریز:

همدلی، رمز موفقیت در کارخانه آرد گندم

مدیرعامل شرکت آرد گندم تبریز گفت: شرکت آرد گندم تبریز به عنوان واحد آسیابانی گروه صنایع غذایی شیرین عسل در سال 1374 با متراژ اولیه 5 هزار و 600 متر مربع راه‌اندازی شد. در سال 1382 مساحت مجموعه، اعم از ساختمان و انبارها به 20 هزار مترمربع توسعه یافت و پس از آن در سال 1383 با هدف افزایش کیفیت و راندمان تولید، با تکمیل ماشین‌آلات از جمله نصب به‌روزترین سیستم بوجاری، اقدام به تعویض سیستم خطوط تولیدی از مکانیزم روسی به بولر آلمان شد.

 

یوسف عزیزی بهروز در گفتوگو با نگاه هستی بیان کرد: در حال حاضر این واحد با ظرفیت تخلیه 120 تن گندم در ساعت و توانایی ذخیرهسازی گندم به مقدار 60 هزار تن در سیلوهای فلزی مجهز به سیستم هوشمند، قادر به تولید 300 تن انواع آرد نول و خبازی 15، 18 و 12 درصد در 24 ساعت است.

وی افزود: قدرت بارگیری و تخلیه بار در این کارخانه، بسیار بالا است چرا که از نیروی فنی و متخصص استفاده میکنیم.

مدیرعامل شرکت آرد گندم تبریز در ادامه درباره استراتژی مدیریت در این کارخانه گفت: در این کارخانه، همه ما یک خانواده هستیم و تفاوتی میان اعضای این خانواده وجود ندارد.

عزیزی بهروز با بیان اینکه هدف مشترک ما، تولید آرد باکیفیت است، تصریح کرد: وظیفه ما این است که آرد باکیفیت تولید کنیم به گونهای که برای تمام صنوف، قابل مصرف باشد و امنیت و سلامت مردم تأمین شود.

به گفته وی، همدلی، رمز موفقیت کارخانه آرد گندم تبریز است.

این فعال صنعت آرد در بخش دیگری از گفتههای خویش با اشاره به طرح گندم 89 روزه اظهار کرد: این طرح، کمکی به تولیدکنندگان این صنعت است و اگر حمایتی نباشد، چرخه تولید دچار مشکل میشود و امیدوارم تداوم داشته باشد.

وی در پایان گفت: دولت همواره باید حامی تولید باشد و در این مسیر، مابهالتفاوت آسیابانان را در همان سال پرداخت کند تا آنها کمتر متضرر شوند و راندمان تولید را افزایش دهند. امیدواریم با حمایتهای رهبر معظم انقلاب در سال «تولید، دانشبنیان، اشتغالآفرین» بتوانیم با برنامهریزی دقیق، در آینده نه چندان دور ظرفیت تولید را افزایش دهیم.