ارسال به دوست  نسخه چاپي 

نمایشگاه بین‌المللی صنعت نان با برنامه‌های فوق‌العاده برگزار می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی صنعت نان IBIE2022، بزرگترین رویداد مرتبط با صنعت نانوایی در غرب جهان، صنایع نانوایی را با محصولات جذاب و برخی ویژگی‌های جدید، گرد هم خواهد آورد.

 

به گزارش نگاه هستی به نقل از Baking business، این رویداد تمام بخشهای زنجیره صنایع غذایی مبتنی بر غلات را از 17 تا 21 سپتامبر (26 تا 30 شهریورماه 1401) در مرکز کنفرانس لاس وگاس گرد هم میآورد.

رئیس  IBIE 2022گفت: مرکز همایش لاس وگاس از لحظه ورود شرکت‌کنندگان، برنامه‌های ویژه برای آن‌ها در نظر دارد. در این نمایشگاه، برترین و مشهورترین خرده‌فروشان این صنعت و نانوایان سنتی حضور خواهند داشت و جوایزی برای بهترین‌ها در این صنعت در نظر گرفته شده است. مسابقه تزئین کیک، جشنواره پای آمریکایی، نمایشگاه نوآوری و البته بزرگترین برنامه آموزشی صنعت نانوایی در جهان، در این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

همچنین دو غرفه در این نمایشگاه برای آموزش و مشاوره به کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در بخش‌های نوظهور صنعت نانوایی دارند و کسانی که به دنبال آموزش و فراگیری مسائل بهداشتی هستند، اختصاص داده شده است.

برنامه آموزشی این نمایشگاه (IBIEducate) بیش از صد جلسه متناسب با تمام بخشهای صنعت محصولات مبتنی بر غلات را ارائه خواهد کرد. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده که اطمینان حاصل شود هر فردی در نانوایی، صرف نظر از سطح تجربه، می‌تواند آموزش‌های لازم را برای ارتقای شغل خود و افزودن ارزش به نانوایی خود دریافت کند. این جلسات، طیف وسیعی از وظایف شغلی را با مسائل مرتبط با مدیریت، منابع انسانی، بازاریابی، تحقیق و توسعه، بخش مهندسی، خردهفروشی‌ها، تزئین کیک و موارد دیگر ارائه میکنند.

تا جایی که ممکن است، هر جلسه به گونه‌ای طراحی شده که شامل تعامل، بحث و ارائه نکات پایه و مهم باشد. این جلسات، دیدگاه متخصصان را در مورد چالشهای مبرم از جمله مدیریت، ایمنی غذا، پایداری، برچسب تغذیه‌ای و اتوماسیون ارائه می‌کند.

انجمن نانوایان آمریکا نیز پیش از افتتاح نمایشگاه، جلساتی را در خصوص موضوعات محبوب مانند آخرین روند‌های صنعت نانوایی و چالش‌های موجود در این صنعت برگزار خواهد کرد.

انتظار میرود بیش از هزار تولیدکننده و تامینکننده پیشرو از سراسر جهان در این نمایشگاه حاضر شوند و فرصتهایی را برای خرید و ایجاد ارتباطات جدید ارائه دهند.

نایب رئیس  IBIE 2022گفت: یکی دیگر از امتیازات بزرگ این نمایشگاه، نتورکینگ خواهد بود. از آن‌جا که ما برای مدت طولانی از یکدیگر دور بوده‌ایم، این عمل ایدههایی غنی و جدید را به ارمغان خواهد آورد. این یک فرصت عالی برای ما است تا نحوه مقابله با چالشها را نه تنها در آمریکا بلکه در اروپا و آسیا به اشتراک بگذاریم.