ارسال به دوست  نسخه چاپي 

تلاش مشهورترین کیک‌ساز جهان برای تولید و تزئین کیک به دست خود مشتری

گلدمن، سرآشپز مشهور، در دهه گذشته با یک سرمایه‌گذاری جدید، به ساختن امپراتوری خود ادامه داده است. وی اولین استودیوی تزئین کیک و مینی‌کیک خود را در لس‌آنجلس تأسیس کرده که به نام Duff’s Cakemix شناخته می‌شود و اکنون چندین شعبه نیز در جنوب کالیفرنیا دارد.

 

به گزارش نگاه هستی به نقل از baking business ، مشتریان Duffs Cakemix، یک کیک یا کاپکیک از قبل پخته شده، مواد فیلینگ و تاپینگ کیک را انتخاب میکنند و برای خلق آثار هنری روی کیک، میتوان از ابزارهای مخصوص نیز استفاده کرد. وقتی کیک تزئین شد، مشتریان میتوانند آن را به خانه ببرند یا در فروشگاه بخورند.

اکنون گلدمن به دنبال این است که این طرح را فراتر از کالیفرنیا به اجرا برساند. وی با شرکتهای توسعه برندهای نوظهور همکاری میکند تا این طرح را در سراسر آمریکای شمالی توسعه دهد. Duffs Cakemix قصد دارد 250 شعبه در ایالات متحده راهاندازی کند و بعد با بیش از هزار شعبه در سراسر جهان، به کار خود ادامه دهد.

گلدمن میگوید: ما تصمیم گرفتیم Duffs Cakemix را برای توانمندسازی خلاقیت و تجارب اجتماعی افراد در سراسر جهان به اشتراک بگذاریم.

این مجموعه قرار نیست به جایی برای سرو کیک و شیرینی تبدیل شود بلکه هدف، ارائه یک تجربه منحصر به فرد، خلاقانه و تعاملی برای جامعه است.

داف گلدمن، معروفترین کیکساز جهان است که اعتباری فوری را برای این برند به ارمغان میآورد.