ارسال به دوست  نسخه چاپي 

مدیر آموزش بیک آکادمی:

تمامی آموزش‌ها در بیک آکادمی، تخصصی و به‌روز است

مسئول آموزش بیک آکادمی گفت: در این آکادمی از بهترین و به‌روزترین تجهیزات استفاده می‌کنیم.

 

مریم دهقان‌پور در گفت‌وگو با نگاه هستی بیان کرد: در بیک آکادمی، دوره‌های آموزش نان، شیرینی و شکلات و در زمینه کافی‌شاپ آموزش باریستا و جلاتو در زمینه بستنی را به صورت حرفه‌ای برگزار می‌کنیم و در طبقه دوم هم دوره‌های آموزش آشپزی را داریم.

وی افزود: با دوره‌های مستمر آموزشی، به دنبال ارتقای سطح کیفی نان، شیرینی و شکلات و آشپزی هستیم و موارد ذکر شده در دوره‌های مقدماتی، مبتدی، حرفه‌ای و پیشرفته آموزش داده می‌شود.

دهقان‌پور با اشاره به شمار هنرجویان بیک آکادمی گفت: تا کنون بیش از 7 هزار هنرجو در این دوره‌ها حضور داشته‌اند که از میان آن‌ها اکنون استادانی در حال برگزاری دوره‌های آموزشی متفاوت هستند.

به گفته وی، بیک آکادمی گروهی از افراد را برای کارآموزی به مراکز اعزام می‌کند یا با درخواست واحدهای نانوایی، نیروی کار هم برای استخدام معرفی می‌کند.

وی با بیان اینکه استادان مجرب در این آکادمی مشغول به فعالیت هستند، تصریح کرد: از آن‌جا که استادان با فیلترهای متفاوتی ارزیابی و انتخاب می‌شوند، بسیار مجرب و حرفه‌ای هستند و برای به‌روزرسانی اطلاعات و دانش خود، به‌ طور مداوم از دوره‌های خارج از ایران بهره‌ می‌برند.

دهقان‌پور اظهار کرد: به جرأت می‌توان گفت تمامی دوره‌های آموزشی بیک آکادمی، تخصصی برگزار می‌شود ضمن اینکه کلاس‌ها ورک‌شاپ هستند و در کنار بخش تئوری، هنرجویان به صورت عملی هم آموزش می‌بینند.

مسئول آموزش بیک آکادمی افزود: هنرجویان ما می‌توانند از راه‌های ارتباطی نظیر وبسایت بیک آکادمی، صفحه اینستاگرام شرکت و از طریق مراجعه یا تماس با شرکت، اطلاعات کامل را کسب نموده و در دوره‌ها ثبت نام کنند.