ارسال به دوست  نسخه چاپي 

محصولات اهدایی کافه‌نان‌های پانرا به 100 میلیون دلار می‌رسد

به گزارش نگاه هستی به نقل از bakingbusiness، در پایان شب، هر شعبه کافه‌نان پانرا، نان و محصولات نانوایی فروخته نشده خود را برای کمک به تغذیه افراد نیازمند اهدا می‌کند. کارمندان به جای اینکه نان‌ها، بگل‌ها، مافین‌ها، کلوچه‌ها و شیرینی‌های فروخته نشده را به زباله‌دانی منتقل کنند، آن‌ها را برای سازمان‌های غیرانتفاعی محلی که به نیازمندان کمک می‌کنند، جمع‌آوری می‌نمایند.

 

 

این کافه‌نان‌های زنجیره‌ای با انبارهای غذا، اقامتگاه‌های بی‌خانمان‌ها، اماکن خدمات به سالمندان کم‌درآمد، خانه‌های معلولان، پناهگاه‌های خشونت خانگی، خدمات کمک به مهاجران و پناهندگان و بسیاری موارد دیگر به عنوان بخشی از این برنامه شریک هستند. به طور متوسط در یک سال، کافه‌های پانرا به بیش از 3500 سازمان غیرانتفاعی محلی، خدمات ارائه می‌کنند و هر شب نان و محصولات نانوایی فروخته نشده را با مراکز نام‌برده شریک شده و به دست نیازمندان می‌رساند.

به عنوان مثال پس از بسته شدن هر کافه‌نان‌، اشخاصی از این مراکز برای جمع‌آوری هفتگی محصولات به شعبه‌های پانرا می‌روند و روز بعد نان و شیرینی‌های اهدایی را در کنار وعده‌های غذایی به نیازمندان می‌دهند. برخی از آژانس‌های بزرگ توزیع مواد غذایی، هر شب این کمک‌ها را دریافت می‌کنند. با این حال، اکثر سازمان‌های مسئول فقط یک یا دو بار در هفته در این طرح شرکت می‌کنند.

در سال 2021، Panera Bread تقریباً 100 میلیون دلار نان و محصولات نانوایی فروخته نشده را به افراد نیازمند در سراسر ایالات متحده از طریق این طرح اهدا کرده است.

مدیر یکی از شعبه‌های Panera Bread گفت: برخی از کمپانی‌های مشابه ما، محصولات فروش نرفته خود را با تخفیف می‌فروشند اما ما دوست داریم به جای تخفیف گذاشتن، همیشه محصولات تازه را به مشتریانمان ارائه کنیم و در عین حال به نیازمندان جامعه نیز کمک کرده باشیم.