ارسال به دوست  نسخه چاپي 

انجمن Ag Outlook برای دومین سال متوالی مجازی برگزار می‌شود

به گزارش نگاه هستی به نقل از Worldgrain، بزرگترین نشست سالانه وزارت کشاورزی ایالات متحده همزمان با نزدیک شدن به مبارزه جهانی علیه همه‌گیری ویروس کرونا، برای دومین بار مجازی برگزار خواهد شد.

 

نود و هشتمین مجمع سالانه Ag Outlook در 24 و 25 فوریه 2022 برگزار میشود. در اولین مجمع سالانه مجازی در اوایل سال جاری، بیش از 4500 سهامدار کلیدی از بخش کشاورزی داخلی و جهانی شرکت کردند.

تام ویلساک، وزیر کشاورزی، به عنوان سخنران اصلی در طول نشست سخنرانی خواهد کرد. همچنین یک سخنرانی در مورد اقتصاد کشاورزی در سال 2022 توسط ست مایر، اقتصاددان ارشد وزارت کشاورزی ایالات متحده در دستور کار است. این کنفرانس دو روزه دارای پنلی از سخنرانی مهمانان  برجسته خواهد بود. از آنجایی که تجارت کشاورزی همچنان با کمبود بازار کار و حمل و نقل مواجه است، این موضوعات بر روی طیف وسیعی از مسائل مربوط به این صنعت تاثیر گذار میباشد و در خصوص آنها بحث خواهد شد.

 بیش از 100 رهبر دولتی، صنعتی و دانشگاهی دیدگاهها و بینشهای خود را در مورد طیف گستردهای از موضوعات، از جمله قیمت کالا و مواد غذایی، تحولات کشاورزی ایالات متحده و جهان، تغییرات آب و هوا، و نوآوریها در تولید محصولات کشاورزی و پایداری به اشتراک خواهند گذاشت.

این انجمن که سالانه توسط USDA به همراه سایر آژانسهای USDA برگزار میشود، مستقل از منافع تجاری است و هدف آن تسهیل اشتراکگذاری اطلاعات بین سهامداران و ایجاد شفافیت است که از بازارهای بهتر و منصفانهتر برای تولیدکنندگان  و مصرف‌‌کنندگان  حمایت میکند.

این مجمع برای اولین بار در سال 1923 تشکیل شد اما 98 سال پس از آن، این انجمن به یک پلت فرم منحصر به فرد تبدیل شده است که در آن ذینفعان کشاورزی از ایالات متحده و سراسر جهان سالانه گرد هم میآیند تا درباره موضوعات و روندهای فعلی و در حال ظهور این صنعت بحث کنند.

ثبت نام رایگان برای این نشست از 27 اکتبر آغاز شد و شرکت‌‌‌کنندگان  علاقه مند باید برای شرکت در آن باید در usda.gov/oce/ag outlook forum ثبت نام کنند. کاربران شبکههای اجتماعی میتوانند با جستجوی هشتگ AgOutlook # در توییتر، اینستاگرام و فیس بوک، این نشست را دنبال کنند.