ارسال به دوست  نسخه چاپي 

کیفیت، مشتری مداری، قیمت مناسب مواردی که مشتریان از شرکت سعید صنعت درخشان گفتند

مشتری مداری، برداشت مشتریان از برآورده شدن خواسته ها و انتظارات آنها میباشد، امروزه رقابتی شدن شدید بازارها، توسعه شبکه های اجتماعی حق انتخاب گسترده مصرف کنندگان، مشتری مداری را به مزیتی مهم در رقابت تبدیل کرده است.

 

  در این راستا بر آن شدیم با  مشتریان یکی از شرکتهایی که فروش اتصالات کارخانههای آرد را بر عهده دارد، گفتوگویی داشته باشیم و از نحوه ارائه خدمات، کیفیت محصولات و بالاخره مشتریمداری این شرکت باخبر شویم و گزارشی نیز برای استحضار مخاطبین ارائه نماییم؛ آنچه در پی میآید گفتوگو با مشتریان این شرکت میباشد.

 

تولید لوله پنوماتیکهای منحصر به فرد توسط شرکت سعید صنعت درخشان

سعید اسلامی پارسا، نماینده مدیرعامل کارخانههای آرد میهن، آرد روشن یزد و تجارت رودسر به خرید محصولات این شرکت به صورت مرتب اشاره کرد و گفت: ما در سه کارخانه ذکر شده از محصولات تولیدی شرکت سعید صنعت درخشان که به حق دارای کیفیت عالی هستند، استفاده میکنیم.

وی با بیان اینکه لوله پنوماتیکهای ساخت شرکت سعید صنعت درخشان دارای کیفیت عالی و منحصر به فرد میباشد، تأکید کرد: لوله پنوماتیکهای تولیدی این شرکت بدون لبه و شکستگی میباشد و میتوانم بگویم محصول مشابهش را در کارگاههای ایرانی ندیدم.

وی ضمن ابراز رضایت از نحوه ارسال محصولات این شرکت اظهار داشت: بلافاصله بعد از سفارش در اولین فرصت کالای مورد سفارش تحویل میگردد. ضمن اینکه در پرداخت وجه فاکتور نیز همکاری مناسبی دارند که جا دارد تشکر ویژه از آقای رضا سعیدی، مدیریت محترم شرکت سعید صنعت درخشان داشته باشم.

حسین پیریز، مدیر تدارکات آرد جنوب اهواز:

یک دهه است که مشتری ثابت شرکت سعید صنعت درخشان هستیم

در یک کلام باید بگویم از هر نظر عالی؛

حسین پیریز، مدیر تدارکات آرد جنوب اهواز با ذکر مطلب فوق افزود: حدود یک دهه میباشد که مشتری ثابت شرکت سعید صنعت درخشان هستیم و محصولات این شرکت اعم از کلافههای استیل، لولههای استیل سایز 100، زانوهای متحرک و ... را استفاده نمودیم و رضایت کامل از محصولات این شرکت داریم.

وی در خصوص رعایت حقوق مشتری توسط این شرکت گفت: شرکت ما از هر نظر از همکاری با این شرکت رضایت دارد.

 

سهراب کامکار، مشاور فنی آرد سالم اردبیل:

تولیدات شرکت سعید صنعت درخشان منحصر به فرد است، از تهران و انزلی خرید کردیم ر اضی نبودیم شرکت آرد سالم از کارخانههایی است که هم استان شرکت سعید صنعت درخشان میباشد. سهراب کامکار، مشاور فنی این کارخانه در خصوص کیفیت محصولات و مشتریمداری شرکت سعید صنعت درخشان اظهار داشت: ما مشتری دائم این کارگاه برای تهیه لوله اتصالات، دریچه بازدید، مارپیچ و ... هستیم و خوشبختانه مدیریت این کارگاه، همکاری خوبی با مشتریان دارند و یک بار هم ما محصولی خریداری کرده بودیم که خیلی منطبق با نظرمان نبود و به محض طرح موضوع، بلافاصله محصول را عودت دادند و جایگزین را ارسال نمودند.

وی با اشاره به اینکه تولیدات شرکت سعید صنعت درخشان، کیفیت منحصر به فرد دارند، خاطرنشان کرد: پیش آمده محصولاتی مثل کلاپهها، کنترل بار و مگنت را از تهران و انزلی خریداری کردیم که به هیچوجه از کیفیتشان راضی نبودیم و مجدداً از شرکت سعید صنعت درخشان تأمین کردیم.

 

نشاطی، مدیرعامل آرد پارس یزد:

قیمت منصفانه، کیفیت و مشتریمداری در شرکت سعید صنعت درخشان

کیفیت محصول، مشتریمداری مؤلفههایی است برای جذب مشتری وفادار؛ که شرکت سعید صنعت درخشان هر دو را رعایت میکنند.

مهندس نشاطی، مدیرعامل آرد پارس یزد با ذکر مطلب فوق افزود: ما برای کارخانه آرد پارس یزد اتصالات، سهراهی، لوله و ... را از این کارگاه خریداری کردیم و از نحوه ارسال، کیفیت و قیمت محصولات رضایت داریم.

 

زراعتگر، مدیرعامل آرد فردوس مشهد:

مدیرعامل آرد فردوس مشهد که در حال بهروزرسانی این واحد صنعتی میباشد نیز از محصولات شرکت سعید صنعت درخشان در تجهیز کارخانهاش استفاده نموده است. وی به خرید اتصالات، سهراهی و ... از این کارگاه اشاره کرد و گفت: همکاری خوبی با این کارگاه داریم قیمت منصفانه، کیفیت و همکاری با مشتری جهت پرداخت موجب شده تا به عنوان مشتری وفادار همکاری دائمی با این کارگاه داشته باشیم.